Oryginalne wydanie z roku 1872.
Drugi z pięciu tomów katalogu największej kolekcji polskich monet i medali.
Proweniencja: Ex Libris A. J. Wilczyńskich.
Egzemplarz z numerem 149.
Oprawa dawna, malowane płótno.
Stan zachowania całości bardzo dobry/
Wydanie w języku francuskim.
546 stron.
Paryż, 1872 r.
Format: 23 x 28.5 cm.