Wydzielona nadbitka z VIII tomu "Zapisków...".
Praca poświęcona jednemu z pierwszych polskich medalierów, działającemu w czasach Zygmunta I Starego.
Proweniencja J. Strzałkowskiego z adnotacją o zakupie ok. 1965 r.
Piękny stan zachowania.
19 stron.
Format: 14.5 x 22 cm.