Bardzo przejrzyście ułożony katalog na monety Republiki. Wydanie w j. niemieckim, ale znajomość nie jest obowiązkowa do efektywnego korzystania z tego katalogu.
Wydanie: 2011
Format: 17,0 x 24,0 cm.
Stron: 304
Oprawa: Twarda
Stan: Bardzo dobra, bez uszkodzeń.