Zbiór referatów wygłoszonych podczas VII Sesji Numizmatycznej w Nowej Soli, która odbyła się 3-4.10.1980 roku.
Na drugim zdjęciu w aukcji tematy referatów i ich autorzy.
Wydanie: Zielona Góra 1983.
Format: 14.5 x 20 cm.
Stron: 107.
Oprawa: miękka, kartonowa.
Stan zachowania: bardzo dobry, bez uszkodzeń.