Wydanie: Ossolineum 1970 r.
Format: 16,8 x 23,7 cm.
Stron: 265 tekstu, 17 tablic + mapy.
Oprawa: Miękka, kartonowa.
Stan: Lekkie przetarcia i zabrudzenia, poza tym dobry.
Wydanie: Ossolineum 1970 r.
Format: 16,8 x 23,7 cm.
Oprawa: Miękka, kartonowa.
300 | |||
1 100 | |||
8 000 | |||
400 000 | |||
> | 20 000 | ||
800 000 | |||
> | 50 000 | ||