Nadbitka z WNA nr 1-6/1921.
Na końcu dodatek - Dochód menniczy książąt polskich XII wieku, R. Grodecki (str.30-36).
Wydanie: Kraków 1921.
Proweniencja: przekreślona pieczęć Biblioteki Muzeum Narodowego w Krakowie.
Format: 16 x 23.5 cm.
Stron: 36 tekstu.
Stan zachowania: brak okładki.