Pełny tytuł to: "System banku skombinowanego dla Xięstwa Warszawskiego PROJEKT Przeswietney Radzie Stanu do rostrząśnienia a Prześwietnym Stanom na Seym zgromadzić maiącym, do rozważenia i potwierdzenia przedstawiony przez Jana Kantego Chruckiego".
Wydanie: Warszawa 1808.
Proweniencja: Pieczęć własnościowa "Z Biblioteki Oborskich", Ex Libris Lecha Kokocińskiego.
Format: 10.8 x 16.6 cm.
Stron: 78 tekstu.
Oprawa: wklejony w kartonową oprawę.
Stan zachowania: Lekkie zabrudzenia, poza tym bardzo dobry.
Na karcie tytułowej notatka piórem, a w niej daty 1812 i 1827.
Ex. Lamus 1 grudnia 2001.