W. Von Polanski und W. Von Rachmanow, Die Postwertzeichen und Poststempel von Polen im. 18 und 19. Jahrhundert
addNotița tacreate
Descrierea lotului
82 strony.
Miękka oprawa.
Format: 22.5 x 29 cm.
EticheteBETA
Etichetele sunt atribuite de inteligență artificială pe baza contextului de imagine recunoscut. Algoritmul învață constant și depunem toate eforturile pentru a ne asigura că rezultatele devin mai precise în timp.
Licitația
Licitația 10 - Colecție de excepție din Evul Mediu