Komplet zeszytów kwartalnika Sekcji Numizmatycznej Polskiego Towarzystwa Archeologicznego z pierwszego roku wydania - 1949.
Dodatkowo nr 4 zdublowany.
Stron 8 (Nr 1), 16 (Nr 2-3) i 8 (Nr 4).
Format A4.
Stan zachowania bardzo dobry. Jedynie zdublowany nr 4 w słabszym stanie (przybrudzenia, zacieki i naderwane krawędzie).