Brąz srebrzony. 32.5 x 23mm. Sygnowany WW (W. Wiśniewski). Ładna kompozycja pełna symboliki militarnej. Rzadka i efektowna pozycja.
Vizualizate recent
Loghează-te pentru vedea lista loturilor
Preferate