Odznaka Centrum Wyszkolenia Sanitarnego wykonana z zakładzie grawerskim Józefa Michrowskiego w Warszawie.
Wymiary: 46 x 46 mm. Tombak złocony, emalia. Odznaka dwuczęściowa. Nakrętka oryginalna sugerująca wykonanie przed samą II wojną światową.
Stan
bardzo dobry.
Lit:
Sawicki, Wielechowski, Odznaki W.P. 1918-1945, str. 439-440.