Brak mocowania (ślad po szpilce na odwrocie); poza tym stan bardzo dobry. Brąz srebrzony. 32.5 x 19 mm. Niesygnowany, stylistycznie wyglada na pracownię W. Wiśniewskiego.
Vizualizate recent
Loghează-te pentru vedea lista loturilor
Preferate