Miejscowe zabrudzenia, poza tym bardzo ładny.
Jednostronny, niesygnowany, z oryginalnym uszkiem.
Awers: orzeł w koronie z rozpostartymi skrzydłami, obok głowa Piłsudskiego, w tarczy napis 1918 11 XI 1928
Brąz złocony, średnica 30 mm, waga 10.81 g.
2 000 | |||
5 000 | |||
10 000 | |||