Paszkowycz 6/61. Wielkość emisji 200. Brąz. Średnica ~60mm.
Waga ~72.8g. Projektant W. Z. Nowicki (niesygnowany). Delikatne przybrudzenie przy obrzeżu, a poza tym stan zachowania bez zastrzeżeń. Koperta starego zbioru w komplecie.
Vizualizate recent
Loghează-te pentru vedea lista loturilor
Preferate