Mosiądz. Średnica 104mm. Waga 346g. Niesygnowany i niedatowany. Jakość odlewu raczej słaba. Czas wykonania, wnioskując po okresie zamknięcie zbioru z którego pochodzi, przez rokiem 1980.
Vizualizate recent
Loghează-te pentru vedea lista loturilor
Preferate