Lekko ruszona na reliefie, przetarcia na rewersie, ale bez większych defektów. Dobra prezencja, lekka patyna.
Rzadki i poszukiwany typ monety.
Odmiana ze 100 perełkami w otoku.
Nakład nieznany.
Srebro, średnica 37mm, waga 24,96 g.
Parchimowicz 113a, Berezowski 15.00 zł