Drugi, a zarazem ostatni rocznik pięciogroszówek Księstwa.
Piękny stan zachowania. Połysk, patyna.
Charakterystyczna dla tej emisji przebitka z pruskiej 1/24 talara.
Odmiana z niskimi cyframi daty, wąsko. Z dwójką w dacie z zawiniętym ogonkiem.