Zabrudzenia na powierzchni i korozyjne uszkodzenia reliefu na postaci Nike. Wyraźna patyna na całości. Relief zachowany ostro, niewykazujący prawie żadnych starć obiegiem. W zakamarkach zachowana lekka poświata.
Vizualizate recent
Loghează-te pentru vedea lista loturilor
Preferate