Katalog wszelkich publikacji dotyczących polskiej numizmatyki, jakie udało się autorowi odnotować do połowy lat 60-tych.
Proweniencja: Ex Libris Julii Mękickiej
Rzadka i poszukiwana pozycja.
Bardzo dobry stan zachowania.
- wydanie 1967, Toruń
- format 17 x 24 cm
- stron 213
- oprawa miękka