Расширенный поиск Расширенный поиск
5062

Zbiór Ludwig'a von Olszowski in Breslau - Katalog aukcyjny 1901 r.

add Ваша заметка
Описание лота
Литература: BNP 401

Katalog aukcyjny 953 polskich pozycji z kolekcji hr. Olszowskiego z Wrocławia.

Katalog w dobrym stanie,  z wydartą (luźną) karta 29/30 oraz z niewielkim rozpęknięciem bloku po stronie 16 wraz z zagnieceniem karty 15/16. Poza tym stan dobry.

Oprawa z epoki, połączenie impregnowanego płótna z papierem. Na grzbiecie papierowy szyldzik.  W katalogu współoprawna również lista wynikowa.

Egzemplarz z biblioteczki W. Chomińskiego, na stronie tytułowej odciśnięta jego sucha pieczęć własnościowa. Jest jednocześnie najprawdopodniej egzemplarz własny W. Chomińskiego, ze starannie notowanymi czerwonym atramentem cenami wynikowymi poszczególnych pozycji (charakter pisma bardzo zbieżny z tym, jaki widzimy w notatnikach W. Chomińskiego).

  • Monachium 1901
  • 58 stron
  • format: 16.5 x 24 cm
  • oprawa płótno z papierem
  • jedna karta luźna, poza tym stan dobry
Аукцион
Аукцион 18 - Осень '22
Дата
06 Октября 2022 CEST/Warsaw
Стартовая цена
32 EUR
Цена продажи
161 EUR
Перебивка
511%
Просмотров: 59 | Избранное: 3
Аукцион

Аукцион 18 - Осень '22
Дата
06 Октября 2022 CEST/Warsaw
Ход торгов

Все лоты будут торговаться

Аукционный сбор
Шаг аукциона
  400

Регламент
Об аукционе
О продавце
Контакты
Часы работы
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Закрыто
Воскресенье
Закрыто