Mennica Krakowska, Gumowski 1928

Oznámenia počas živej aukcie
notifications_off Budík: Nie
textsms SMS: Žiaden
add Vaša poznámka
Popis položky

Sucha pieczęć własnościowa W. Chomińskiego.

  • wydanie 1928, Poznań
  • stron 127 i 18 tablic
  • format: ~18.5 x 25 cm
  • oprawa typu półskórek, połączenie pergaminu i papieru marmurkowego; pergamin mocno wysuszonym sztywny, utrudniający używanie; wizualnie oprawa zachowana bardzo dobrze

Wnętrze w stanie pięknym.

Dražba
Aukcja 18 - jesienna '22
Dátum
08 Október, 10:00
Počiatočná cena
55 EUR
Začatie live dražby
lock Práve prebieha vytváranie dražby - Registrácia nie je ešte dostupná
Poslať správu prevadzkovateľovi dražby

Máte otázky ohľadom tejto položky alebo účasti na licitácii?

Zobrazení: 16 | Obľúbené: 2
Dražba

Aukcja 18 - jesienna '22
Dátum
Sobota, 08 Október, 10:00
Priebeh licitácie

Budú licitované všetky položky

Náklady dodávky

Dražobný poplatok
Zvyšovanie ponuky
  400 000
  800 000

Všeobecné podmienky
O dražbe

Znajdź nas na: YouTube // Facebook // Opinie Google // GNDM.pl

O predajcovi
GNDM sp. z o.o.
Otváracie hodiny
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Zatvorené
Nedeľa
Zatvorené