Sammlung Dr. P. Julius Heidelberg Franzosische Revolution Napoleon I. und Seine Zeit.
Proweniencja: Ex Libris i wpis własnościowy J. Strzałkowskiego "kupił od [wpisane nazwisko] 22.VIII.78 r." oraz pieczątka "(-) T. Lewiński".
Oprawa dawna, połączenie płótna i papieru marmurkowego.
263 stron i 58 tablic + lista wynikowa.
Monachium, 1932 r.
Format 17.5 x 26 cm.