Szczegółowe opracowanie wraz z pięknymi tablicami prezentującymi poszczególne medale.
Uznana i ceniona pozycja.
Oprawa miękka z obwolutą. Obwoluta podniszczona na krawędziach i grzbiecie, poza tym stan zachowania wnętrza bardzo dobry.
148 stron i 54 tablice.
Gdańsk, 1962 r.
Format: ~21 x 29 cm.