W. Von Polanski und W. Von Rachmanow, Die Postwertzeichen und Poststempel von Polen im. 18 und 19. Jahrhundert
addVaša poznámkacreate
Popis položky
82 strony.
Miękka oprawa.
Format: 22.5 x 29 cm.
EtiketyBETA
Etikety priradí umelá inteligencia na základe zisteného kontextu obrazu. Algoritmus sa stále učí a vynakladáme všetko úsilie, aby boli výsledky časom presnejšie.