Av.: Industria odovzdáva vavrínové vetvičky kováčovi a obchodníkovi.
Rw.: FÜR LANGJÄHRIGE MITARBEIT IM DIENSTE DER PFÄLZISCHEN WIRTSCHAFT
Nedatovaná medaila (po roku 1930), na averze signovaná HM (Heinrich Moshage).
Perfektne zachovaná kópia v pôvodnom puzdre.
Bronzová pozlátená, priemer - 81 mm, hmotnosť - 182,84 g