Nadbitka z pracy zbiorowej z okazji 700-lecia miasta: "Dzieje Torunia".
Twarda, introligatorska oprawa płócienna dobrej jakości.
Bardzo dobry stan zachowania.
45 stron.
Wydanie: Toruń, 1933 r.
Format: 19.5 x 28 cm.
Bardzo dobry stan zachowania.
45 stron.
Wydanie: Toruń, 1933 r.
Format: 19.5 x 28 cm.
2 000 | |||
5 000 | |||
10 000 | |||