Zawiera numery lwowskiego dodatku od 3 stycznia do 12 grudnia 1926 r.
Proweniencja: Pieczęć własnościowa kpt. A. Radonia oraz adnotacja: "Pamiątka po moim bracie Władysławie. Lipiec 1966 r."
Kilka pierwszych stron z uszkodzeniami dolnej krawędzi, dalsze w stanie dobrym.
Oprawa introligatorska, wyraźnie podniszczona.
Format: ~26 x 25 cm.