Tyszkiewicz, Podręcznik numizmatyczny..., wydzielony z rocznika TPN, Poznań 1890 r.

Повідомлення під час торгів у прямому ефірі
notifications_off Сповіщення: Ні
textsms SMS: Відсутність
add Ваша примітка 
Опис позиції

Wycinek z rocznika Towarzystwa Przyjaciół Nauk... Poznań 1890r., strony 33-100 i dwie tablice. 

W oprawie introligatorskiej - półskórek ze złoceniami. Ładny, stary papier marmurkowy, ale oprawa najprawbdopodbniej późniejsza, względnie współczesna (?). Napis na grzbiecie wykonany odręcznie, zieloną farbką. 

Egzemplarz z biblioteki Wiktora Chomińskiego. Na wyklejce odciśnięta jego sucha pieczęć własnościowa, a z lewej strony odręczna notatka podpisana inicjałami CHW. W treści liczne zapiski odręczne ołówkiem. 

Blok rozdzielony na dwie części, po tablicy, a przed stroną 63. Ostania karta z niewielkim, obecnie podklejonym, ubytkiem krawędzi, a dwie pierwsze karty z wyraźnymi pęknięciami, podklejanymi (zapewnie współcześnie) bibułką introligatorską. Użytkowe zabrudzenia, szczególnie dolnych narożników. Oprawa ciasno i dość głęboko wchodząca w grzbiet bloku, a w rezultacie utrudniona użytkowość, otwieranie. 

Format zewnętrzny 158 x 227 mm, wewnętrzny ~ 150 x 222 mm. 

Аукціон
Aukcja 18 - jesienna '22
gavel
Дані
08 Жовтень, 10:00
date_range
Початкова ціна
33 EUR
Початок аукціону в прямому ефірі
lock Аукціон знаходиться в процесі створення - Реєстрація ще не доступна
Надіслати повідомлення організатору аукціону

У вас є питання щодо цього пункту або участі в торгах?

Переглядів: 13 | Обране: 0
Аукціон

Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Aukcja 18 - jesienna '22
Дані
Субота, 08 Жовтень, 10:00
Хід торгів

Всі товари будуть виставлені на торги

Вартість доставки

Аукціонний збір
18.00%
Підвищення ставки
  1
  > 10
  100
  > 20
  300
  > 50
  1 100
  > 100
  3 000
  > 200
  8 000
  > 500
  20 000
  > 1 000
  50 000
  > 2 000
  100 000
  > 5 000
  200 000
  > 10 000
  400 000
  > 20 000
  800 000
  > 50 000
 
Регламент
Про аукціон
Przyjęcie walorów na Aukcję jesienną zostały zakończone 30 czerwca (aktualnie przyjmujemy na Aukcję zimową)

Katalog Aukcji jesiennej w trakcie przygotowywania. Obecnie prezentujemy wersję roboczą, na bieżąco uzupełnianą. Zakończenie tworzenia katalogu i planowane otworzenie aukcji do rejestracji 1.X.2022

Część stacjonarna Aukcji jesiennej odbędzie się 8.X.2022 w hotelu NYX w Warszawie, a sesje ją poprzedzające i po niej następujące będą tylko z licytacją online. 

W ramach części stacjonarnej Wydarzenia aukcyjnego będzie również zorganizowana kolejna Sesja numizmatyczna z cyklu ""W numizmatyce widzisz tyle, ile wiesz". Szczegółowy plan sesji już wkrótce, poruszone zostaną zarówno tematy monetowe, jak i banknotowe. Również licytacja w ramach części stacjonarnej będzie podzielona na blok pieniędzy papierowych i blok monetarny. 

Znajdź nas na: YouTube // Facebook // Opinie Google // GNDM.pl

FAQ
Про продавця
Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak
Контакт
GNDM sp. z o.o.
room
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
phone
+48 22 407 02 20
+48 782 280 880
Години роботи
Понеділок
10:00 - 17:00
Вівторок
10:00 - 17:00
Середа
10:00 - 17:00
Четвер
10:00 - 17:00
П'ятниця
10:00 - 17:00
Субота
Зачинено
Неділя
Зачинено
keyboard_arrow_up
+