Tyszkiewicz, Podręcznik numizmatyczny..., wydzielony z rocznika TPN, Poznań 1890 r.

现场竞价期间的通知
notifications_off 提醒:
textsms SMS:
add 您的笔记 
拍品说明

Wycinek z rocznika Towarzystwa Przyjaciół Nauk... Poznań 1890r., strony 33-100 i dwie tablice. 

W oprawie introligatorskiej - półskórek ze złoceniami. Ładny, stary papier marmurkowy, ale oprawa najprawbdopodbniej późniejsza, względnie współczesna (?). Napis na grzbiecie wykonany odręcznie, zieloną farbką. 

Egzemplarz z biblioteki Wiktora Chomińskiego. Na wyklejce odciśnięta jego sucha pieczęć własnościowa, a z lewej strony odręczna notatka podpisana inicjałami CHW. W treści liczne zapiski odręczne ołówkiem. 

Blok rozdzielony na dwie części, po tablicy, a przed stroną 63. Ostania karta z niewielkim, obecnie podklejonym, ubytkiem krawędzi, a dwie pierwsze karty z wyraźnymi pęknięciami, podklejanymi (zapewnie współcześnie) bibułką introligatorską. Użytkowe zabrudzenia, szczególnie dolnych narożników. Oprawa ciasno i dość głęboko wchodząca w grzbiet bloku, a w rezultacie utrudniona użytkowość, otwieranie. 

Format zewnętrzny 158 x 227 mm, wewnętrzny ~ 150 x 222 mm. 

拍卖
Aukcja 18 - jesienna '22
gavel
日期
08 十月, 10:00
date_range
起始价
33 EUR
现场拍卖开始
lock 拍卖正在筹备中 - 尚未开始注册
给拍卖组织者发送消息

您对此拍品或参与竞价有疑问?

查看次数: 13 | 收藏: 0
拍卖

Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Aukcja 18 - jesienna '22
日期
星期六, 08 十月, 10:00
竞价过程

所有物品将被竞价拍卖

交付成本

拍卖费
18.00%
竞价幅度
  1
  > 10
  100
  > 20
  300
  > 50
  1 100
  > 100
  3 000
  > 200
  8 000
  > 500
  20 000
  > 1 000
  50 000
  > 2 000
  100 000
  > 5 000
  200 000
  > 10 000
  400 000
  > 20 000
  800 000
  > 50 000
 
规章
关于拍卖
Przyjęcie walorów na Aukcję jesienną zostały zakończone 30 czerwca (aktualnie przyjmujemy na Aukcję zimową)

Katalog Aukcji jesiennej w trakcie przygotowywania. Obecnie prezentujemy wersję roboczą, na bieżąco uzupełnianą. Zakończenie tworzenia katalogu i planowane otworzenie aukcji do rejestracji 1.X.2022

Część stacjonarna Aukcji jesiennej odbędzie się 8.X.2022 w hotelu NYX w Warszawie, a sesje ją poprzedzające i po niej następujące będą tylko z licytacją online. 

W ramach części stacjonarnej Wydarzenia aukcyjnego będzie również zorganizowana kolejna Sesja numizmatyczna z cyklu ""W numizmatyce widzisz tyle, ile wiesz". Szczegółowy plan sesji już wkrótce, poruszone zostaną zarówno tematy monetowe, jak i banknotowe. Również licytacja w ramach części stacjonarnej będzie podzielona na blok pieniędzy papierowych i blok monetarny. 

Znajdź nas na: YouTube // Facebook // Opinie Google // GNDM.pl

FAQ
关于卖家
Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak
联系方式
GNDM sp. z o.o.
room
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
phone
+48 22 407 02 20
+48 782 280 880
营业时间
星期一
10:00 - 17:00
星期二
10:00 - 17:00
星期三
10:00 - 17:00
星期四
10:00 - 17:00
星期五
10:00 - 17:00
星期六
关闭
星期天
关闭
keyboard_arrow_up
+