Bez złamań i bez konserwacji. Znakomicie widoczne cechy charakterystyczne związane z techniką druku na mokro (mokry wklęsłodruk powodujący pofalowania papieru). Na minus dwie zmarszczki produkcyjne na dolnym marginesie.
最近浏览过的
登录以查看拍品列表
收藏
登录以查看拍品列表