Mince vlevo v horní řadě:
Na horním obrázku nahoře vpravo padělek denáru typu CNP VII, nezaznamenaný v literatuře.
Av. Slabě načrtnutý obraz pastýře a perlovcového věnce
Vydra nečitelná.
Rv. Bakalářský kříž s V●V ve třech rozích křížových ramen
Vnější pás nečitelný
Mince vpravo v horní řadě:
Měděné odlesky na minci naznačují postříbření. Dobový padělek, v literatuře nezaznamenaný.
Av. mladší perlový kříž, obklopený věncem z 12 perel
Okraj nečitelný.
Rv. Mládenecký kříž s V●V● v úhlech ramen kříže.
V okraji viditelná jediná značka.
Mince vlevo ve spodní řadě:
CNP 648/628, pozdní, datovaná do poslední čtvrtiny 11. stol. var.
Av. Junior pearl cross, surrounded by a wreath of 12 pearls.
In rim: (...) R▲▲I(...)
V obrubě: V●V●: (...)▲▲▲▲▲▲(...)
Mince vpravo ve spodní řadě:
CNP 986, pozdní emise z konce 11. století, pravděpodobně polského původu.
Av. pastorál vlevo, zkřížený s holí, obklopený věncem z perel (7 viditelných)
Okraj není viditelný.
Rv. Bakalářský kříž, značky v rozích nejsou viditelné, četná poškození na povrchu mince
Rondel není viditelný