Mince vlevo:
CNP 986, polská emise z konce 11. století.
Av. Pastorál vlevo, zkřížený holí, 3 perly viditelné z věnce z ogee
V okraji: (...)R(...)
Rv. Bakalářský kříž s V●V● v úhlech ramen kříže.
V obrubě: V. V●V●: (...)▲▲●●●(...)
Mince uprostřed:
CNP 1007-1013, denár typu VIII, připsaný mincovně Vladislava Hermana ve Slezsku.
Av. uprostřed hlava s pramínky vlasů
Otokrzyska nečitelná.
Rv. Rovný kříž s V●V● v rozích ramen kříže.
Obrys písmen v okraji.
Mince vpravo:
CNP 749, pěkný exemplář saského denáru z druhé čtvrtiny 11. stol.
Av. rovný kříž s O●O● v úhlech křížových ramen
V ráfku: I▲●▲P▲▲▲I▲▲▲▲X▲●▲
Rv. Mládenecký kříž bez znamení v úhlech ramen kříže
V obrubě: Ɔ▲▲R▲▲X▲▲▲A▲▲▲▲.