Rok 2 - 283/4r. n.e.
Awers: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym, zbroi i paludamentum w prawo, w otoku liniowym. Legenda w otoku: A K MA KA-PINOC CEB
Rewers: Atena siedząca na tronie w lewo, trzymająca berło i Wiktorię i długie berło. Pod tronem tarcza. Data: L - B
Obiegowy stan zachowania.
Patyna, nalot.
Brąz, średnica 19.6 mm, waga 7.83 g