Rok 1 - 282/3r. n.e.
Awers: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym, zbroi i paludamentum w prawo, w otoku liniowym. Legenda w otoku: A K MA KA-PINOC CEB
Rewers: Dikaiosyne stojąca w lewo, trzymająca wagę i róg obfitości. Data: LA
Obiegowy stan zachowania.
Patyna, nalot.
Brąz, średnica 18.5 mm, waga 6.38 g