Rok 4 - 278/9r. n.e.
Awers: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym, zbroi i paludamentum w prawo, w otoku liniowym. Legenda w otoku: A K M AVP ΠPOBOC CЄB
Rewers: Tyche stojąca w lewo, trzymająca ster i róg obfitości. Data: LΔ
Obiegowy stan zachowania.
Patyna, nalot.
Brąz, średnica 19 mm, waga 8.45 g