Polska 1506-1795 88
Średniowiecze 8
Monety zastepcze 6
Monety z Polską związane 2
Medale XIX-XX w. 3
Papiery Wartościowe 1
BANKNOTY POLSKIE 2
Bony lokalne z ziem polskich 5
Banknoty zagraniczne 11
Monety antyczne 1
Literatura numizmatyczna 18
Azja i Bliski Wschód 1
Afryka 1
Europa 9
_temp 1

Stan zachowania

Aukcja 16 - zimowa '22

Ilość pozycji 157 dashboard
Data 05/02/2022, 09:00 event
Rozpoczęcie aukcji na żywo alarm
Ceny wywoławcze 1 - 1 000 PLN gavel
lock
Aukcja jest w trakcie tworzenia - Lista pozycji nie została jeszcze zamknięta
schedule
Przyjmowanie pozycji na aukcje do: 03 grudnia
Czekaj...
Następna kategoria