Sesja 1 , 02 czerwca 18:00
ANTYK | FALERYSTYKA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 504
Monety antyczne 280
FALERYSTYKA 224
Sesja 2 , 03 czerwca 18:00
ZAGRANICA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 771
Australia i Oceania 6
Azja i Bliski Wschód 50
Afryka 44
Europa 628
Ameryka Pn. i Pd. 39
Literatura 4
Sesja 3 , 04 czerwca 13:00
TOP 500 | ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 500
BANKNOTY 100
MONETY 260
LITERATURA I VARIA 15
II RP 15
KOLEKCJA PRL 110
Sesja 4 , 05 czerwca 10:00
POLSKA DO 1795
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1341
Polska 1506-1795 1057
Literatura 139
Średniowiecze 145
Denary krzyżowe X-XI w. 5
Monarchia Piastów do 1173 23
Rozbicie dzielnicowe 15
Królestwo Polskie 1306-1506 93
Władysław I Łokietek 1306-1333 2
Kazimierz III Wielki 1333-1370 6
Władysław Opolczyk 1371-1379 3
Ludwik Węgierski 1370-1382 6
Siemowit IV (1381-1426) 1
Władysław II Jagiełło 1386-1434 33
Półgrosze 19
Trzeciaki 7
Denary 1
Lwów 6
Władysław III Warneńczyk 1434-1444 7
Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492 23
Jan Olbracht 1492-1501 4
Aleksander Jagiellończyk 1501-1506 8
Literatura 9
Sesja 5 , 06 czerwca 18:00
MEDALE | ZWIĄZANE Z POLSKĄ | POLSKA 1772-1864
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 700
Medale 139
Monety z Polską związane 220
Polska pod zaborami 1772-1864 341
Sesja 6 , 07 czerwca 18:00
POLSKA OD 1916
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 678
Monety zastepcze 43
1916-1945 219
1949-1990 PRL 333
1990 III RP 83
Sesja 7 , 08 czerwca 18:00
BANKNOTY - CZ.2
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 534
Banknoty zagraniczne 132
BANKNOTY POLSKIE 1794-1965 402
Sesja 8 , 09 czerwca 18:00
BANKNOTY I PAPIERY WARTOŚCIOWE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 607
Stan zachowania
Tagi

Aukcja 17 - wiosenna '22 w Łazienkach Królewskich Średniowiecze | Królestwo Polskie 1306-1506 | Władysław II Jagiełło 1386-1434