Pesquisa avançada Pesquisa avançada
5056

add A sua nota
Descrição do item

W oprawie introligatorskiej - półskórek ze złoceniami. Ładny, stary papier marmurkowy, ale oprawa najprawbdopodbniej późniejsza, względnie współczesna (?). Napis na grzbiecie wykonany odręcznie, zieloną farbką.

Blok rozdzielony na dwie części, po tablicy, a przed stroną 63. Ostania karta z niewielkim, obecnie podklejonym, ubytkiem krawędzi, a dwie pierwsze karty z wyraźnymi pęknięciami, podklejanymi (zapewnie współcześnie) bibułką introligatorską. Użytkowe zabrudzenia, szczególnie dolnych narożników. Oprawa ciasno i dość głęboko wchodząca w grzbiet bloku, a w rezultacie utrudniona użytkowość, otwieranie.

Format zewnętrzny 158 x 227 mm, wewnętrzny ~ 150 x 222 mm.

Leilão
Leilão 18 - outono de 22
06 Outubro 2022 CEST/Warsaw
Preço inicial
32 EUR
Preço de venda
79 EUR
Cobrir um lance
252%
Visualizações: 80 | Preferidos: 0
Leilão

Leilão 18 - outono de 22
06 Outubro 2022 CEST/Warsaw
Itens com lances

Todos os itens estão listados para licitação

Prémio do comprador
Incrementos dos lances
  400

Termos e Condições
Sobre o leilão
Sobre o vendedor
Contacto
Horário de funcionamento
Segunda-feira
Terça-feira
Quarta-feira
Quinta-feira
Sexta-feira
Sábado
Fechados
Domingo
Fechados