Proweniencja: DESA Warszawa. Nieaktualne pieczęcie wewnątrz.
Lekko podniszczona oprawa, wnętrze w stanie bardzo dobrym.
- wydanie 1960, Graz
- 226 stron tekstu i 56 stron tablic
- format ~19 x 27 cm
- oprawa twarda, płócienna
300 | |||
1 100 | |||
3 200 | |||
8 000 | |||
21 000 | |||
52 000 | |||
210 000 | |||
420 000 | |||
> | 20 000 | ||
1 000 000 | |||
> | 50 000 | ||