Jedno z podstawowych opracowań mennictwa pomorskiego i jego referencyjny katalog.
Wydanie w języku niemieckim dobrze ilustrowane zdjęciami
- Kolonia 1980
- format 20.5 x 23 cm
- stron 234 tekstu z ilustracjami + 2 tablice
- oprawa twarda z obwolutą
- bardzo dobry, wydawniczy stan zachowania