Brąz srebrzony. 28.5x28.5 mm. Sygnowany W. Wiśniewski. Stare, być może pierwotne przetarcia blachy na odwrocie, awers bez zastrzeżeń. Rzadka pozycja.
最近浏览过的
登录以查看拍品列表
收藏
登录以查看拍品列表
5 000 | |||
10 000 | |||