Bity z kontrą w brązie srebrzonym. Wymiary 23x28mm. Dwa miejscowe złuszczenia srebrzenia, jedno małe na awersie, a drugie na odwrocie; poza tym stan zachowania piękny. Sygnowany WW (W. Wiśniewski). Rzadka pozycja.
最近浏览过的
登录以查看拍品列表
收藏
登录以查看拍品列表