Srebrny Krzyż Zasługi z Koroną, w etui

cena wywoławcza
250 PLN
800 PLN

Silbernes Verdienstkreuz mit der Krone.

Ustanowiony w 1849 roku przez cesarza Franciszka Józefa I.

Krzyż z koroną, na czerwonej wstążce.

Na pierścieniu sygnowany puncą srebra i znakiem producenta: F. Braun, in Wien.

W oryginalnym etui, ale pudełko od innego produenta: V. Mayers Söhne, Wien.

Wymiary: 36 x 54 mm.