Sesja 1 , 25 maja 09:00
POLSKA DO 1864
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1161
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Kazimierz III Wielki 1333-1370 3
Władysław Opolczyk 1371-1379 2
Ludwik Węgierski 1370-1382 5
Jadwiga Andegaweńska 1384-1399 1
Władysław II Jagiełło 1386-1434 25
Władysław III Warneńczyk 1434-1444 1
Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492 6
Jan Olbracht 1492-1501 6
Aleksander Jagiellończyk 1501-1506 13
Kraków 3
Wilno 10
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 63
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8
Sesja 2 , 26 maja 11:00
POLSKA OD 1916 | MEDALE | LITERATURA | FALERYSTYKA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 924
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Sesja 3 , 27 maja 17:00
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 600
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 , 28 maja 17:00
BANKNOTY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 642
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43
Sesja 5 , 29 maja 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 610
FILATELISTYKA 46
Varia 56
PAPIERY DŁUŻNE 121
AKCJE POLSKIE 324
Akcje i obligacje przedsiębiorstw po 1989 16
Związane z Polską i zestawy 44
Zagranica 3

Stan zachowania