Sesja 1 , 25 maja 09:00
POLSKA DO 1864
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1161
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Monety austriackie dla wojsk w Galicji 1
Monety dla Prus południowych 2
Wolne Miasto Gdańsk 1801-1812 1
Księstwo Warszawskie 1807-1815 15
Dukaty 1
Talary 2
1/6 talara (złotówki) 1
5 groszy 1
3 grosze 6
1 grosz 4
Wielkie Księstwo Poznańskie 1816-1817 1
Powstanie Listopadowe 1830-1831 11
Wolne Miasto Kraków 1835 3
Królestwo Polskie 1815-1832 (1835) 7
Polsko-rosyjskie 1832-1841 8
Polsko-rosyjskie 1842-1850 1
Mennica Warszawa 1842-1864 2
Varia 8
Sesja 2 , 26 maja 11:00
POLSKA OD 1916 | MEDALE | LITERATURA | FALERYSTYKA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 924
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Sesja 3 , 27 maja 17:00
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 600
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 , 28 maja 17:00
BANKNOTY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 642
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43
Sesja 5 , 29 maja 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 610
FILATELISTYKA 46
Varia 56
PAPIERY DŁUŻNE 121
AKCJE POLSKIE 324
Akcje i obligacje przedsiębiorstw po 1989 16
Związane z Polską i zestawy 44
Zagranica 3

Stan zachowania

Aukcja 8

Następna kategoria