Sesja 1 , 25 maja 09:00
POLSKA DO 1864
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1161
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Bolesław I Chrobry 992-1025 2
Mieszko II (1013)1025-1031 1
Bolesław II Śmiały 1058-1080 5
Władysław I Herman 1081-1102 14
Bolesław III Krzywousty (1102)1107-1138 7
Władysław II Wygnaniec 1138-1146 3
Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173 9
Mieszko III Stary (1173-1202) 1
Iwo Odrowąż (biskup krakowski) 1
Piastowie śląscy 10
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8
Sesja 2 , 26 maja 11:00
POLSKA OD 1916 | MEDALE | LITERATURA | FALERYSTYKA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 924
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Sesja 3 , 27 maja 17:00
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 600
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 , 28 maja 17:00
BANKNOTY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 642
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43
Sesja 5 , 29 maja 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 610
FILATELISTYKA 46
Varia 56
PAPIERY DŁUŻNE 121
AKCJE POLSKIE 324
Akcje i obligacje przedsiębiorstw po 1989 16
Związane z Polską i zestawy 44
Zagranica 3

Stan zachowania

Aukcja 8