Marciniak star_border
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1 090
Insurekcja 1794 8
Księstwo Warszawskie 1810 7
Królestwo Polskie 1824-1866 2
Bony patriotyczne okresu walki o niepodległość 3
Marki polskie 1916-1923 38
Waluta złotowa 1919-1938 32
Emigracja 1939 2
Okupacja 1939-1945 28
PRL 1944-1965 91
1974-1993 66
Od 1994 42
PWPW 28
Solidarność 2
Inne druki 1
Zestawy 1
Pewex, Baltona i Orbis 31
Ober-Ost 1916-1918 1
Wolne Miasto Gdańsk 15
Gdańsk do 1920 4
Marki 1922-1923 6
Guldeny, emisja przejściowa 1923 4
Guldeny 1924-1938 1
Medale XIX-XX w. 57
Stan zachowania

Aukcja 12 Banknoty polskie | Wolne Miasto Gdańsk