Marciniak star_border
Średniowiecze 167
Polska 1506-1795 607
Zygmunt I Stary 1506-1548 17
Zygmunt II August 1545-1572 20
Henryk Walezy 1573-1575 2
Stefan Batory 1576-1586 19
Zygmunt III Waza 1587-1632 267
Władysław IV Waza 1632-1648 2
Jan II Kazimierz 1648-1668 111
Złoto 1
Talary 1
Orty 26
Bydgoszcz 4
Wschowa 2
Poznań 5
Kraków 3
Wilno 1
Gdańsk 5
Toruń 6
Tymfy 3
Szóstaki 35
Trojaki 5
3 krajcary (opolsko-raciborskie) 3
Dwugrosze 9
Półtoraki 4
Grosze 2
Szelągi 21
Szwedzka okupacja Elbląga i Torunia 1
Michał Korybut Wiśniowiecki 1669-1673 10
Jan III Sobieski 1674-1696 44
August II Mocny 1697-1733 15
August III Sas 1733-1763 39
St. A. Poniatowski 1764-1795 61
Pod zaborami 1772-1864 41
Zestawy 39
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1 090
Medale XIX-XX w. 57
Stan zachowania

Aukcja 12 Polska do 1864 | Polska 1506-1795 | Jan II Kazimierz 1648-1668 | Orty | Wschowa