Marciniak star_border
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1 090
Medale XIX-XX w. 57
Śląsk 83
Średniowiecze 17
Księstwo brzesko-legnicko-wołowskie 24
Księstwo cieszyńskie 11
Księstwo oleśnickie i oleśnicko-bierutowsko-radziejowskie 8
Księstwo ziębickie i ziębicko-oleśnickie 1
Henryk Wacław i Karol Fryderyk 1617-1639 1
Księstwo żagańskie 1
Świdnica 1
Śląsk pod panowaniem habsburskim 17
Śląsk pod panowaniem pruskim 3
Pomorze 10
Zakon krzyżacki 12
Prusy książęce 1525-1657 7
Kurlandia 1562-1780 6
Ryga do 1580 1
Ryga pod panowaniem szwedzkim 4
Inflanty 1572-1573 3
Stan zachowania

Aukcja 12 Monety z Polską związane | Śląsk | Księstwo ziębickie i ziębicko-oleśnickie | Henryk Wacław i Karol Fryderyk 1617-1639