Piękny medal poświęcony Wystawie Krajowej we Lwowie.
Awers: Biegnąca kobieta z narzędziami murarskimi, po bokach dwa Geniusze. Jeden z nich trzyma tabliczkę z projektem, drugi gotowy element z wyrzeźbionym ornamentem.
Rewers: Napis otoczony wieńcem laurowy, w który wkomponowane symbole sztuk i rzemiosł.
Autorstwa A. Schindlera (sygnowany).
Wspaniały stan zachowania. Lekkie przetarcie w tle, ale nietknięty relief. Znakomita uroda imponująca świeżością lustra, z którego z efektem współczesnej lustrzanki, wyłaniają się wyobrażenia reliefu.
Rzadki.
Cynk, średnica 50 mm, waga 32.50 g